Commit 57766fb5 authored by Ole Voldsæter's avatar Ole Voldsæter
Browse files

la til data

parent 77574563
......@@ -28,5 +28,10 @@
<artifactId>jena-arq</artifactId>
<version>2.10.0</version>
</dependency>
<dependency>
<groupId>net.sf.opencsv</groupId>
<artifactId>opencsv</artifactId>
<version>2.3</version>
</dependency>
</dependencies>
</project>
package com.nesstar.rdf;
import au.com.bytecode.opencsv.CSVReader;
import com.hp.hpl.jena.rdf.model.Model;
import com.hp.hpl.jena.rdf.model.ModelFactory;
import java.io.IOException;
import java.io.InputStream;
import java.io.InputStreamReader;
import java.util.List;
/**
* @author Ole Voldsæter
*/
public class Main {
private static final String FOAF_NAMESPACE = "http://xmlns.com/foaf/0.1/";
private Model model;
private List<String[]> records;
public Main() {
public Main() throws IOException {
model = ModelFactory.createDefaultModel();
InputStream is = Thread.currentThread().getContextClassLoader().getResourceAsStream("data.csv");
try (InputStreamReader reader = new InputStreamReader(is, "UTF-8")) {
CSVReader csvReader = new CSVReader(reader, ',');
records = csvReader.readAll();
}
}
public static void main(String args[]) {
private void doStuff() {
model.setNsPrefix("foaf", FOAF_NAMESPACE);
// todo: build a model
for (String[] record : records) {
// todo: do stuff with records (phone, surname, fist name, seksjon, avdeling, e-mail)
}
}
public static void main(String args[]) throws IOException {
new Main().doStuff();
}
}
tlf,etternavn,fornavn,stilling,seksjon,avdeling
55 58 21 18,Henrichsen,Bjørn,Adm. direktør,,
55 58 33 88,Kvalheim,Vigdis,Avdelingsdirektør,,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 21 23,Kiberg,Dag,Seksjonsleder,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 21 19,Dueland,Anne M.,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 25 84,Frotvedt,Randi,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 31 05,Henriksen,Gry-Hege,Spesialrådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 32 75,Krogh,Ingvild A.,Rådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 32 26,Kvamme,Trond,Seniorrådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 23 07,Løvlie,Audun Gabriel,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 89 22,Mortensen,Gry Hellem,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 89 19,Ramsdal,Aina Hereide,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 29 94,Reinertsen,Øivind A. S.,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 26 98,Ringstad,Linda,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 83 71,Robins,Victoria L.,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 23 76,Tvedt,Heidi,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 28 74,Tønnessen,Christopher,Rådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 35 42,Segadal,Katrine Utaaker,Seksjonsleder,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 25 83,Arnesen,Sondre S.,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 26 35,Brautaset,Inga,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 89 26,Halskau,Åsne,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 29 53,Håvardstun,Kjersti,Spesialrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 36 01,Lexau,Juni Skjold,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 89 11,Rød,Linn-Merethe,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 31 52,Schildmann,Marie Strand,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 33 48,Sivertsen,Marte,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 24 10,Somby,Anne-Mette,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 33 77,Tenold,Lis,Spesialrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 26 54,Thorarensen,Hildur,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern
55 58 21 22,Alvheim,Atle,Avdelingsdirektør,,IT og utvikling
55 58 89 16,Risnes,Ørnulf,Seksjonsleder,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 23 85,Alvær,Eirik,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 29 79,Bidargaddi,Archana,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 88,Førgaard,Ricco,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 29 28,Liu,Yong,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 32 25,Pedersen,Trond,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 98,Revheim,Sigbjørn,Spesialrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 25,Thuen,Kjetil,Spesialrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 20 43,Vestrheim,Eirik,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 92,Voldsæter,Ole,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 97,Xue,Feng,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling
55 58 21 20,Øymyr,Bjarne,Seksjonsleder,IT og web,IT og utvikling
55 58 21 67,Bakkmoen,Håvard Venge,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 89 13,Bhatti,Adeel Arif,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 20 59,Furudal,Olga,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 21 64,Herheim,Carl-Erik J.,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 21 16,Holm,Lars W.,Spesialrådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 21 74,Paulsen,Anders,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 31 62,Teweldemedhin,Eyob,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 32 63,Vikøren,Rune,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling
55 58 32 46,Skjåk,Knut Kalgraff,Avdelingsdirektør,,Intervju- og datatjenester
55 58 21 99,Marøy,Terje,Seksjonsleder,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 29 57,Fiksdal,Iver Midgard,Rådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 18,Jåstad,Atle,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 39 51,Nicolaisen,Kristina,Rådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 21 24,Nilsen,Astrid,Seniorrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 30,Orten,Hilde,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 38 66,Rolland,Vidar,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 21 93,Tveit,Sigmund,Seniorrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 25,Kolsrud,Kirstine,Seksjonsleder,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 29,Banasiak,Anna,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 17,Bergseth,Gyrid Havåg,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 15,Beuster,Benjamin,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 26 99,Johannesen,Bjørn-Ole,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 89 20,Øvrebø,Ole-Petter,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester
55 58 32 47,Løseth,Benedicte,Seksjonsleder,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 32 36,Andersen,Ove,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 26 13,Bersvendsen,Yngve,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 31 00,Halse,Rolf,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 32 32,Hatlestad,Hans Tau,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 24 09,Hovden,Thor,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 89 08,Jentoft,Cecilie Hopland,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 29 98,Kyriacou,Anita Arianna,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 89 14,Larsen,Hilde Anita,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 21 21,Mundal,Bjarne,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 83 34,Saxe,Maren Elise,Rådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
55 58 22 53,Vårdal,Ole Henning,Rådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester
bjorn.henrichsen@nsd.uib.no
vigdis.kvalheim@nsd.uib.no
dag.kiberg@nsd.uib.no
anne.dueland@nsd.uib.no
randi.frotvedt@nsd.uib.no
gry.henriksen@nsd.uib.no
ingvild.krogh@nsd.uib.no
trond.kvamme@nsd.uib.no
audun.lovlie@nsd.uib.no
gry.mortensen@nsd.uib.no
Aina.Ramsdal@nsd.uib.no
oivind.reinertsen@nsd.uib.no
linda.ringstad@nsd.uib.no
victoria.robins@nsd.uib.no
heidi.tvedt@nsd.uib.no
christopher.tonnessen@nsd.uib.no
katrine.segadal@nsd.uib.no
sondre.arnesen@nsd.uib.no
inga.brautaset@nsd.uib.no
asne.halskau@nsd.uib.no
kjersti.havardstun@nsd.uib.no
juni.lexau@nsd.uib.no
linn.rod@nsd.uib.no
marie.schildmann@nsd.uib.no
marte.sivertsen@nsd.uib.no
anne-mette.somby@nsd.uib.no
lis.tenold@nsd.uib.no
Hildur.Thorarensen@nsd.uib.no
atle.alvheim@nsd.uib.no
ornulf.risnes@nsd.uib.no
eirik.alvar@nsd.uib.no
archana.bidargaddi@nsd.uib.no
ricco.madsen@nsd.uib.no
yong.liu@nsd.uib.no
trond.pedersen@nsd.uib.no
sigbjorn.revheim@nsd.uib.no
kjetil.thuen@nsd.uib.no
eirik.vestrheim@nsd.uib.no
ole.voldsater@nsd.uib.no
feng.xue@nsd.uib.no
bjarne.oymyr@nsd.uib.no
havard.bakkmoen@nsd.uib.no
adeel.bhatti@nsd.uib.no
olga.furudal@nsd.uib.no
carl-erik.herheim@nsd.uib.no
lars.holm@nsd.uib.no
anders.paulsen@nsd.uib.no
eyob.teweldemedhin@nsd.uib.no
rune.vikoren@nsd.uib.no
knut.skjak@nsd.uib.no
terje.maroy@nsd.uib.no
Iver.Fiksdal@nsd.uib.no
atle.jastad@nsd.uib.no
kristina.nicolaisen@nsd.uib.no
astrid.nilsen@nsd.uib.no
hilde.orten@nsd.uib.no
vidar.rolland@nsd.uib.no
sigmund.tveit@nsd.uib.no
kirstine.kolsrud@nsd.uib.no
anna.banasiak@nsd.uib.no
gyrid.bergseth@nsd.uib.no
Benjamin.Beuster@nsd.uib.no
bjorn-ole.johannesen@nsd.uib.no
ole-petter.ovrebo@nsd.uib.no
benedicte.loseth@nsd.uib.no
ove.andersen@nsd.uib.no
yngve.bersvendsen@nsd.uib.no
rolf.halse@nsd.uib.no
hans.hatlestad@nsd.uib.no
thor.hovden@nsd.uib.no
Cecilie.Jentoft@nsd.uib.no
arianna.kyriacou@nsd.uib.no
hilde.larsen@nsd.uib.no
bjarne.mundal@nsd.uib.no
maren.saxe@nsd.uib.no
ole.vardal@nsd.uib.no
\ No newline at end of file
55 58 21 18,Henrichsen,Bjørn,Adm. direktør,,,bjorn.henrichsen@nsd.uib.no
55 58 33 88,Kvalheim,Vigdis,Avdelingsdirektør,,Administrasjon, individdata og personvern,vigdis.kvalheim@nsd.uib.no
55 58 21 23,Kiberg,Dag,Seksjonsleder,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,dag.kiberg@nsd.uib.no
55 58 21 19,Dueland,Anne M.,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,anne.dueland@nsd.uib.no
55 58 25 84,Frotvedt,Randi,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,randi.frotvedt@nsd.uib.no
55 58 31 05,Henriksen,Gry-Hege,Spesialrådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,gry.henriksen@nsd.uib.no
55 58 32 75,Krogh,Ingvild A.,Rådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,ingvild.krogh@nsd.uib.no
55 58 32 26,Kvamme,Trond,Seniorrådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,trond.kvamme@nsd.uib.no
55 58 23 07,Løvlie,Audun Gabriel,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,audun.lovlie@nsd.uib.no
55 58 89 22,Mortensen,Gry Hellem,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,gry.mortensen@nsd.uib.no
55 58 89 19,Ramsdal,Aina Hereide,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvernAina.Ramsdal@nsd.uib.no
55 58 29 94,Reinertsen,Øivind A. S.,Assistent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,oivind.reinertsen@nsd.uib.no
55 58 26 98,Ringstad,Linda,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,linda.ringstad@nsd.uib.no
55 58 83 71,Robins,Victoria L.,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,victoria.robins@nsd.uib.no
55 58 23 76,Tvedt,Heidi,Seniorkonsulent,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,heidi.tvedt@nsd.uib.no
55 58 28 74,Tønnessen,Christopher,Rådgiver,Administrasjon og individdata,Administrasjon, individdata og personvern,christopher.tonnessen@nsd.uib.no
55 58 35 42,Segadal,Katrine Utaaker,Seksjonsleder,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,katrine.segadal@nsd.uib.no
55 58 25 83,Arnesen,Sondre S.,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,sondre.arnesen@nsd.uib.no
55 58 26 35,Brautaset,Inga,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,inga.brautaset@nsd.uib.no
55 58 89 26,Halskau,Åsne,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,asne.halskau@nsd.uib.no
55 58 29 53,Håvardstun,Kjersti,Spesialrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,kjersti.havardstun@nsd.uib.no
55 58 36 01,Lexau,Juni Skjold,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,juni.lexau@nsd.uib.no
55 58 89 11,Rød,Linn-Merethe,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,linn.rod@nsd.uib.no
55 58 31 52,Schildmann,Marie Strand,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,marie.schildmann@nsd.uib.no
55 58 33 48,Sivertsen,Marte,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,marte.sivertsen@nsd.uib.no
55 58 24 10,Somby,Anne-Mette,Seniorrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,anne-mette.somby@nsd.uib.no
55 58 33 77,Tenold,Lis,Spesialrådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,lis.tenold@nsd.uib.no
55 58 26 54,Thorarensen,Hildur,Rådgiver,Personverntjenester,Administrasjon, individdata og personvern,Hildur.Thorarensen@nsd.uib.no
55 58 21 22,Alvheim,Atle,Avdelingsdirektør,,IT og utvikling,atle.alvheim@nsd.uib.no
55 58 89 16,Risnes,Ørnulf,Seksjonsleder,Programvareutvikling,IT og utvikling,ornulf.risnes@nsd.uib.no
55 58 23 85,Alvær,Eirik,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,eirik.alvar@nsd.uib.no
55 58 29 79,Bidargaddi,Archana,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,archana.bidargaddi@nsd.uib.no
55 58 21 88,Førgaard,Ricco,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,ricco.madsen@nsd.uib.no
55 58 29 28,Liu,Yong,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,yong.liu@nsd.uib.no
55 58 32 25,Pedersen,Trond,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,trond.pedersen@nsd.uib.no
55 58 21 98,Revheim,Sigbjørn,Spesialrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,sigbjorn.revheim@nsd.uib.no
55 58 21 25,Thuen,Kjetil,Spesialrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,kjetil.thuen@nsd.uib.no
55 58 20 43,Vestrheim,Eirik,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,eirik.vestrheim@nsd.uib.no
55 58 21 92,Voldsæter,Ole,Seniorrådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,ole.voldsater@nsd.uib.no
55 58 21 97,Xue,Feng,Rådgiver,Programvareutvikling,IT og utvikling,feng.xue@nsd.uib.no
55 58 21 20,Øymyr,Bjarne,Seksjonsleder,IT og web,IT og utvikling,bjarne.oymyr@nsd.uib.no
55 58 21 67,Bakkmoen,Håvard Venge,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling,havard.bakkmoen@nsd.uib.no
55 58 89 13,Bhatti,Adeel Arif,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling,adeel.bhatti@nsd.uib.no
55 58 20 59,Furudal,Olga,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling,olga.furudal@nsd.uib.no
55 58 21 64,Herheim,Carl-Erik J.,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling,carl-erik.herheim@nsd.uib.no
55 58 21 16,Holm,Lars W.,Spesialrådgiver,IT og web,IT og utvikling,lars.holm@nsd.uib.no
55 58 21 74,Paulsen,Anders,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling,anders.paulsen@nsd.uib.no
55 58 31 62,Teweldemedhin,Eyob,Rådgiver,IT og web,IT og utvikling,eyob.teweldemedhin@nsd.uib.no
55 58 32 63,Vikøren,Rune,Seniorrådgiver,IT og web,IT og utvikling,rune.vikoren@nsd.uib.no
55 58 32 46,Skjåk,Knut Kalgraff,Avdelingsdirektør,,Intervju- og datatjenester,knut.skjak@nsd.uib.no
55 58 21 99,Marøy,Terje,Seksjonsleder,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,terje.maroy@nsd.uib.no
55 58 29 57,Fiksdal,Iver Midgard,Rådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,Iver.Fiksdal@nsd.uib.no
55 58 89 18,Jåstad,Atle,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,atle.jastad@nsd.uib.no
55 58 39 51,Nicolaisen,Kristina,Rådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,kristina.nicolaisen@nsd.uib.no
55 58 21 24,Nilsen,Astrid,Seniorrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,astrid.nilsen@nsd.uib.no
55 58 89 30,Orten,Hilde,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,hilde.orten@nsd.uib.no
55 58 38 66,Rolland,Vidar,Spesialrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,vidar.rolland@nsd.uib.no
55 58 21 93,Tveit,Sigmund,Seniorrådgiver,Datatjenester,Intervju- og datatjenester,sigmund.tveit@nsd.uib.no
55 58 89 25,Kolsrud,Kirstine,Seksjonsleder,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,kirstine.kolsrud@nsd.uib.no
55 58 89 29,Banasiak,Anna,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,anna.banasiak@nsd.uib.no
55 58 89 17,Bergseth,Gyrid Havåg,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,gyrid.bergseth@nsd.uib.no
55 58 89 15,Beuster,Benjamin,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,Benjamin.Beuster@nsd.uib.no
55 58 26 99,Johannesen,Bjørn-Ole,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,bjorn-ole.johannesen@nsd.uib.no
55 58 89 20,Øvrebø,Ole-Petter,Seniorrådgiver,Intervjutjenester,Intervju- og datatjenester,ole-petter.ovrebo@nsd.uib.no
55 58 32 47,Løseth,Benedicte,Seksjonsleder,DBH,Intervju- og datatjenester,benedicte.loseth@nsd.uib.no
55 58 32 36,Andersen,Ove,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,ove.andersen@nsd.uib.no
55 58 26 13,Bersvendsen,Yngve,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,yngve.bersvendsen@nsd.uib.no
55 58 31 00,Halse,Rolf,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,rolf.halse@nsd.uib.no
55 58 32 32,Hatlestad,Hans Tau,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,hans.hatlestad@nsd.uib.no
55 58 24 09,Hovden,Thor,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,thor.hovden@nsd.uib.no
55 58 89 08,Jentoft,Cecilie Hopland,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,Cecilie.Jentoft@nsd.uib.no
55 58 29 98,Kyriacou,Anita Arianna,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,arianna.kyriacou@nsd.uib.no
55 58 89 14,Larsen,Hilde Anita,Spesialrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,hilde.larsen@nsd.uib.no
55 58 21 21,Mundal,Bjarne,Seniorrådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,bjarne.mundal@nsd.uib.no
55 58 83 34,Saxe,Maren Elise,Rådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,maren.saxe@nsd.uib.no
55 58 22 53,Vårdal,Ole Henning,Rådgiver,DBH,Intervju- og datatjenester,ole.vardal@nsd.uib.no
\ No newline at end of file
Markdown is supported
0% or .
You are about to add 0 people to the discussion. Proceed with caution.
Finish editing this message first!
Please register or to comment